تبلیغات
سپاه قدس - رزمایش بزرگ نیروی زمینی سپاه در آینده‌ای نزدیک برگزار می‌شود

ابزار هدایت به بالای صفحه

 

و الفت کارکنان نمایندگی ولی فقیه در ستاد نیروی زمینی طی سخنانی به تشریح ماموریت‌های محوله سازمان پرداخت و گفت: امروز دشمن در عرصه اقتصادی با تمام توان وارد نبرد با جمهوری اسلامی ایران شده و آنچه در این کارزار کارساز است مقاومت ملت ایران است که دشمن را مایوس خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه مبارزه با دشمن هزینه دارد و باید پای آن ایستاد، گفت: امروز در مقابل مشکلات اقتصادی باید با بالا بردن آستانه صبر و تحمل خود بایستیم و راه مقاومت را که شهیدان با نثار جان خود به ما آخوخته اند با قوت و قدرت ادامه دهیم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه افزود: دشمن از ابتدای انقلاب تا کنون از حربه تحریم استفاده کرده و این موضوع تازه‌ای نیست، امروزه تحریم‌ها از اقلام نظامی فراتر رفته و حوزه‌های فروش نفت و مبادلات پولی را نیز در بر گرفته است و قطعا مبارزه دشمن در تمامی عرصه‌ها با جمهوری اسلامی ایران ادامه خواهد داشت تا روزی که در مقابل مقاومت ملت بزرگ ایران مایوس شود.

وی در ادامه تصریح کرد: ما هرگز نمی‌توانیم با دشمن بر سر اصول انقلاب، از جمله مسئله فلسطین که جزء آرمان‌های حضرت امام(ره) و انقلاب است مذاکره و معامله کنیم.

رضایی با اشاره به اتفاقات سوریه نیز گفت: سوریه میدان کارزار دشمن با جمهوری اسلامی است و دشمنان ما می‌خواهند با توطئه‌های خود علیه دمشق، محور مقاومت در منطقه را دچار مشکل کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه در پایان با اعلام آمادگی نیروی زمینی سپاه برای مقابله با تمامی تهدیدات دشمن از برگزاری رزمایش بزرگ نیروی زمینی سپاه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

نوع مطلب :
برچسب ها :
سپاه قدس
اگر از سرهایمان كوه ها بسازند در كتاب های تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای تنها ماند.
درباره وبلاگ

(هیچ جا امن تر از لانه گرگ نیست)


همه ما قاسم سلیمانی هستیم.
We’re all Qassem Suleimani.
نحن جمیعاً قاسم سلیمانی.
כולנו, קאסם סוליימני.
Nous sommes tous, Qassem Suleimani.
Wir sind alle, Qassem Suleimani.
Siamo tutti, Qassem Suleimani.
Мы все, Касем Suleimani.
ہم سب ہیں،قاسم سلیمانی.
Biz, tüm Kassam Süleymani konum.
हम सभी कर रहे हैं, Qassem Suleimani.
Είμαστε όλοι, Qassem Suleimani.
Vi er alle, Qassem Suleimani.
Lorem omnes Qassem Suleimani.
Sisi ni wote, Qassem Suleimani.
Сви смо, Кассем Сулејмани.

آری؛
همه ما قاسم سلیمانی هستیم.


sepahqods@yahoo.com

مدیر وبلاگ : sepahqods
نویسندگان
آمار وبلاگ