تبلیغات
سپاه قدس - توصیه‌های سردار وحیدی به کاندیدای وزارت دفاع آمریکا

ابزار هدایت به بالای صفحه

 

خبرگزاری فارس: توصیه‌های سردار وحیدی به کاندیدای وزارت دفاع آمریکا

سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح امروز در حاشیه همایش تعالی فرهنگ سازمانی که در دانشگاه مالک اشتر برگزار شد، با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص رزمایش دریایی ارتش در تنگه هرمز و شمال اقیانوس هند، اظهار داشت: این رزمایش‌ها برای تست سامانه‌های جدید و تاکتیک‌های رزم نوین برگزار می‌شود که نشان‌دهنده اقتدار دریایی جمهوری اسلامی ایران است.

وی حضور کشورهای فرامنطقه‌ای در آب‌های جنوبی ایران را مضر و غیر ضروری دانست و افزود: این حضور بدون توجیه، هم برای مردم خودشان هزینه‌زاست و هم موجب آزار و اذیت کشورهای منطقه می‌شود و هم آلودگی محیط زیست را در پی خواهد داشت که ما همواره این حضور را رد کرده و بدون دلیل می‌دانیم.

وزیر دفاع در خصوص حماسه 9 دی گفت:‌در این روز دو اتفاق مهم افتاد که دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌ها و موقعیت شناسی مردم ایران بود و عمق بصیرت دینی آنها را نشان داد.

وحیدی خاطرنشان کرد: آنها فکر می‌کردند انقلاب ما مثل دیگر انقلاب‌هاست اما در این روز نشان داده شد که انقلاب اسلامی ایران عمق زیادی دارد.

وی در پاسخ به سؤال فارس در خصوص توصیه به کاندیدای جدید وزارت دفاع آمریکا گفت: به آنها توصیه می‌کنم عاقلانه بیندیشند و عمل کنند و اقداماتشان تحریک‌زا نباشد و درگیر صحنه‌های جدید که سودی برایشان ندارد، نشوند چرا که این امر به نفع مردم آمریکا و مردم جهان است و آبروی آمریکا را حفظ خواهد کرد.

وزیر دفاع افزود: در گذشته شاهد رفتارهای معقولانه و منطقی از طرف آنها نبودیم و آنچه از آنها دیدیم حمایت بی‌چون و چرا از رژیم صهیونیستی و رژیم‌های مستبد منطقه بود که یکی پس از  دیگری سرنگون شدند.

وحیدی تصریح کرد: امیدواریم آنها از این موضوعات درس بگیرند و به مسیری بروند که هم به نفع خودشان است و هم به نفع مردم جهان.

وی همچنین در خصوص حضور کشورهای فرامنطقه‌ای در آب‌های جنوب ایران گفت: آنها به هر حال حضورشان را حفظ کردند اما رزمایش دریایی ارتش برای دفاع از مرزهای آبی کشور و حفظ امنیت خلیج فارس و تنگه هرمز است که ایران بیشترین سهم را در آن دارد.

وحیدی در پایان در خصوص رونمایی از دستاوردهای جدید ماهواره‌ای نیز گفت: انشاءالله اگر برنامه‌ها طبق روال پیش رود، ماهواره‌های جدید در آینده و نیز در دهه فجر رونمایی می‌شوند.

نوع مطلب :
برچسب ها :
سپاه قدس
اگر از سرهایمان كوه ها بسازند در كتاب های تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای تنها ماند.
درباره وبلاگ

(هیچ جا امن تر از لانه گرگ نیست)


همه ما قاسم سلیمانی هستیم.
We’re all Qassem Suleimani.
نحن جمیعاً قاسم سلیمانی.
כולנו, קאסם סוליימני.
Nous sommes tous, Qassem Suleimani.
Wir sind alle, Qassem Suleimani.
Siamo tutti, Qassem Suleimani.
Мы все, Касем Suleimani.
ہم سب ہیں،قاسم سلیمانی.
Biz, tüm Kassam Süleymani konum.
हम सभी कर रहे हैं, Qassem Suleimani.
Είμαστε όλοι, Qassem Suleimani.
Vi er alle, Qassem Suleimani.
Lorem omnes Qassem Suleimani.
Sisi ni wote, Qassem Suleimani.
Сви смо, Кассем Сулејмани.

آری؛
همه ما قاسم سلیمانی هستیم.


sepahqods@yahoo.com

مدیر وبلاگ : sepahqods
نویسندگان
آمار وبلاگ