تبلیغات
سپاه قدس - دشمنان ملت ایران در صورت خطا به سرنوشت صدام و رژیم سرنگون شده او دچار خواهند شد

ابزار هدایت به بالای صفحه

 
سرلشکر غلامعلی رشید در جمع فرماندهان و مسئولین نیروی دریایی ارتش، افزود: افزایش سطح تقابل راهبردی میان جمهوری اسلامی ایران و آمریکا طی یک دهه گذشته به همراه تحولات جدیدی منطقه‌ای متاثر از بیداری اسلامی، کشورمان را در برابر تهدیدات و فرصت‌های فزآینده و بی نظیری قرار داده است و ماهیت ابعاد تهدیدات علیه جمهوری اسلامی ایران متاثر از حضور ساختارمند و دراز مدت آمریکا در منطقه در حال تغییر و تحول است.
وی اظهار داشت: برخورداری جمهوری اسلامی ایران از موقعیت ممتاز ژئوپلیتیک در ابعاد فیزیکی- انسانی- سیاسی- اقتصادی و نظامی و علمی و پیشینه فرهنگی و تاریخی این کشور را برای بهره‌برداری از فرصت منطقه‌ای در موقعیت کم‌نظیری قرار داده است و تبدیل نیروی دریایی به یک نیروی راهبردی در چارچوب، (ایران- قدرت منطقه‌ای) با توسعه همه جانبه در سواحل و عمق دریا با حمایت ملی در تمام زمینه‌ها، قابل تحقق است.
سرلشکر رشید گفت: توسعه قدرت جمهوری اسلامی ایران در دریا و برخورداری این کشور از نیروی دریایی راهبردی در آب‌های ساحلی و بین‌المللی، موجب افزایش قدرت بازدارندگی ایران در تقابل راهبردی با آمریکا و تامین اهداف و منافع جمهوری اسلامی ایران به ویژه در دریا خواهد داشت با بیان الزامات طراحی و سازماندهی نیروی راهبردی در عرصه دریا، برخورداری از تفکر و مدیریت راهبردی، نیروی انسانی هوشمند و خلاق، آموزش‌های تخصصی و افزایش توانایی تولید جنگ‌افزار و تجهیزات مناسب و مورد نیاز است.
جانشین ستاد کل نیروهای مسلح در ادامه افزود: تشکیل نیروی دریایی راهبردی، به مثابه بنیان نهادن شالوده قدرت منطقه‌ای ایران، مستلزم توسعه زیرساخت‌های قدرت دریایی در سواحل دریا، یک برنامه‌ریزی 10 ساله است. اهداف راهبردی جمهوری اسلامی در آب‌های سرزمینی و بین‌المللی در چارچوب و رویکرد دفاعی- تهاجمی و توسعه‌ای باید طراحی و اجرا شود.
سرلشکر رشید بیان داشت: دشمنان ملت ایران این را خوب می‌دانند که چنانچه تجاوز و اقدام نظامی را انتخاب کنند اولاً حتماً دچار خطای راهبردی در محاسبه خواهد شد و ثانیاً بفضل پروردگار با توجه به وعده الهی و مدافع بودن ملت مسلمان و انقلابی ایران، در آن جنگ تکلیف دشمن تعیین خواهد شد، این را تجربه 8 سال دفاع مقدس به اثبات رساند- صدام هم اگر زنده می‌ماند با توجه به درسی که ملت ایران به او داد هرگز برای بار دوم جرئت حمله به ملت ایران را نداشت.
این مقام ارشد نیروهای مسلح در پایان تاکید کرد: نیروهای مسلح ما به ویژه نیروی دریایی با توسعه قدرت مقابله بازدارنده،ضربه تهاجمی و غافلگیر کننده دشمن را سرکوب خواهد کرد و دشمنان ملت ایران در صورت خطا، به سرنوشت صدام و رژیم او دچار خواهد شد. نوع مطلب :
برچسب ها :
سپاه قدس
اگر از سرهایمان كوه ها بسازند در كتاب های تاریخ نخواهند خواند امام خامنه ای تنها ماند.
درباره وبلاگ

(هیچ جا امن تر از لانه گرگ نیست)


همه ما قاسم سلیمانی هستیم.
We’re all Qassem Suleimani.
نحن جمیعاً قاسم سلیمانی.
כולנו, קאסם סוליימני.
Nous sommes tous, Qassem Suleimani.
Wir sind alle, Qassem Suleimani.
Siamo tutti, Qassem Suleimani.
Мы все, Касем Suleimani.
ہم سب ہیں،قاسم سلیمانی.
Biz, tüm Kassam Süleymani konum.
हम सभी कर रहे हैं, Qassem Suleimani.
Είμαστε όλοι, Qassem Suleimani.
Vi er alle, Qassem Suleimani.
Lorem omnes Qassem Suleimani.
Sisi ni wote, Qassem Suleimani.
Сви смо, Кассем Сулејмани.

آری؛
همه ما قاسم سلیمانی هستیم.


sepahqods@yahoo.com

مدیر وبلاگ : sepahqods
نویسندگان
آمار وبلاگ